krakow1Jak najlepiej przemieszczać się po samym Krakowie, co za tym idzie który środek transportu warto wybrać, zwłaszcza w aspekcie szybkiego i komfortowego dotarcia do miejsca pracy czy konkretnego dla nas przeznaczenia?

Oczywiście warto poznać specyfikę Krakowa, również w razie wątpliwości korzystać z dostępnych rozwiązań, nie tylko poruszać się samochodem lecz docenić fakt dysponowania zastępczymi środkami, jakie będziemy mieć do dyspozycji. Zapewne zupełnie inaczej do tematu podejdzie ktoś, kto nie zna Krakowa oraz nie posiada doświadczenia czy rozeznania, brak doświadczenia jest charakterystyczne dla osób, które mają nie lada problem z poruszaniem się na takiej płaszczyźnie.

samochod3

Informację na tego jak najbardziej komfortowo, wygodnie i szybko można dotrzeć we wskazane przez nas miejsce uzyskamy na bardzo wiele sposobów. Wato przybliżyć sobie wszystkie środki transportu komunikacji miejskiej i zastępczej, jakie do tego celu zostaną odpowiednio zaadoptowane, z korzyścią dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. I o tym na pewno jeszcze na blogu napiszę :)